Te koop
Je bent hier: Oldtimers te koop > Oldtimer auto's > 1981 Chevrolet Corvette C3 Stingray 5.7 V8 Targa

1981 Chevrolet Corvette C3 Stingray 5.7 V8 Targa

Delen

Advertentie

Referentie
TKV-398568
Publicatie
29-10-2026
Categorie

Kenmerken

Merk
Bouwjaar
1981
Versnellingen
automatisch

Beschrijving

UITGELICHT:
• Iconische Corvette C3 Stingray modeljaar 1981 met Targa-configuratie
• Motor 5.7 V8 gekoppeld aan automatische transmissie
• T-Top dak met verwijderbare glazen panelen

GESCHIEDENIS/PANORAMA:
De Chevrolet Corvette C3 vertegenwoordigt een van de langstlevende en meest emblematische generaties van de beroemde Amerikaanse sportwagen, gekenmerkt door een vloeiend ontwerp geïnspireerd op de conceptwagen Mako Shark II. Het voorgestelde exemplaar, daterend uit bouwjaar 1981, is uitgerust met de 5,7-liter V8-motor. De auto is enkele jaren geleden via het platform gekocht en is daarna lange tijd stilstaand en ongebruikt gebleven; er is geen onderhoudsgeschiedenis aanwezig en er is slechts één sleutel beschikbaar.

CARROSSERIE/VERNIS:
De carrosserie verkeert in algemene gebruikstoestand, met enkele oppervlakkige sporen verspreid over het carrosserie. Het frontale deel van de voorbumper vereist herstelwerk en er is een kleine kras op het linkerpaneel van het glazen kentekenplaat. Op verschillende plaatsen zijn roestsporen aanwezig. Diverse afdichtingsrubbers rondom (deuropen, deur en dak) zijn versleten of beschadigd.

INTERIEUR:
De onderdelen van het interieur vertonen duidelijke tekenen van achteruitgang door de tijd: de bekleding heeft aandacht nodig en het dashboard vertoont enkele zichtbare scheuren.Wat elektrische en functionele uitrusting betreft, werkt de interne verlichting en verschillende hulpprogramma's niet; de elektrische ramen zijn traag en hebben de neiging vast te lopen, waarbij het mechanismel linkerlant momenteel niet operationeel is. De centrale radioconsole vereist een geschikte bevestiging en het linkerpaneel van de deur is gedeeltelijk losgekomen.

MECANICA:
De auto loopt, met starten en werking zowel bij koude als warme motor, en de transmissie werkt. Het remsysteem heeft controle nodig vanwege een lange slag van het pedaal en er zijn sporen van lekkage van remvloeistof en van olie van de servo-ondersteuning. Decompressor en het klimaatsysteem zijn verwijderd. De afstelling en de uitlijning moeten worden geregistreerd; het reservewiel ontbreekt. De accu werkt, terwijl de banden, hoewel ze nog een goed profiel hebben, verouderd zijn. De wagen heeft een onderhoudsbeurt en grondige, uitgebreid onderhoud nodig.

DOCUMENTEN:
Informatie ontbreekt of is onvolledig in de tekst of op de foto's van de verkoper.

bezoek website

Advertentie

Referentie
TKV-398568
Publicatie
29-10-2026
Categorie

Kenmerken

Merk
Bouwjaar
1981
Versnellingen
automatisch

Verkoper

Naam
Catawiki
Adres

Nederland

route plannen
E-mail
terug naar overzicht andere Chevrolet oldtimers
Oldtimerfarm - verkoop in opdracht van oldtimers - Aalter
Legendary Classics - verkoop van oldtimers
Chromage Vleminckx
Freighthammer - importeren en exporteren van oldtimers
Olie voor oldtimers
OptiMate druppelladers
Auctim online auctions
Squadra Abarth & Rally Collection
Claeys - oldtimer onderdelen
Marlog Car Handling - verschepen en importeren van oldtimers
Goedkope oldtimerverzekering bij ERARD verzekeringen
Cleansurface group by Sodablast - stralen en coaten
Catawiki online oldtimer veiling
Autominiaturen Schuiten
Wens jij ook publiciteit via Oldtimerweb? Neem dan vrijblijvend contact op voor meer info.
Claeys - oldtimer onderdelen
Marlog Car Handling - verschepen en importeren van oldtimers
Goedkope oldtimerverzekering bij ERARD verzekeringen
Cleansurface group by Sodablast - stralen en coaten
Catawiki online oldtimer veiling
Autominiaturen Schuiten