Te koop
Je bent hier: Oldtimers te koop > Oldtimer auto's > 1978 Volkswagen Kever 1303

1978 Volkswagen Kever 1303

bieden vanaf € 6.000
Delen

Advertentie

Referentie
TKV-396336
Publicatie
22-08-2026
Categorie

Kenmerken

Merk
Model
Bouwjaar
1978
Versnellingen
manueel
Vraagprijs
€ 6.000

Beschrijving

Deze fraaie Volkswagen Kever 1303 Cabriolet uit 1978 wordt aangeboden in een stijlvolle en tijdloze combinatie van zwart exterieur met een beige interieur.

De Kever is een van de meest herkenbare klassieke auto's ter wereld. In cabrioletuitvoering krijgt het karakteristieke ontwerp een extra dimensie: rijden met de kap geopend geeft deze Volkswagen een heerlijke klassieke uitstraling en maakt iedere rit bijzonder.

Deze 1303 Cabriolet verkeert in een keurig verzorgde staat en is zowel optisch als technisch goed verzorgd. De auto rijdt en schakelt goed en is voorzien van een nieuwe cabrioletkap. (2025)

De combinatie van de zwarte carrosserie met het beige interieur geeft de auto een elegante uitstraling. Het is een klassieke kleurstelling die uitstekend past bij het karakter van deze Volkswagen.

Exterieur

De carrosserie is uitgevoerd in zwart. Al het chroom is in prachtige staat, passingen van deuren, bagageklep en motorkap zijn zoals het hoort. hierdoor komen de klassieke lijnen van de cabriolet mooi naar voren.

De auto is voorzien van een nieuwe cabrioletkap, een belangrijk pluspunt voor het gebruik van de auto. Met de kap geopend komt het typische cabrioletkarakter volledig tot zijn recht.

Interieur

Het interieur is uitgevoerd in beige en vormt een fraai contrast met het zwarte exterieur.

De kleurcombinatie geeft de Kever een warme en klassieke uitstraling en maakt hem bijzonder geschikt voor ontspannen tourritten en zomerse ritten.

Techniek en rijgedrag

De Volkswagen rijdt en schakelt goed.

De bekende Volkswagen-techniek en het relatief eenvoudige karakter van de Kever maken deze auto bij uitstek geschikt om daadwerkelijk mee te rijden. Door de 1600cc motor kan de Kever makkelijk mee met het dagelijkse verkeer, ook qua veiligheid zit het goed, hij is uitgevoerd met schijfremmen op de voorwielen.
De banden ( met passende witte lijn) zijn zo goed als nieuw.
Deze Kever is dan ook niet alleen interessant als klassieker om naar te kijken, maar vooral als auto om van te genieten.

Waardering
Het is een origineel Nederlands geleverde Kever, ( geen import)
Bij de auto zit buiten het taxatierapport een stapel met facturen waar uit blijkt dat deze auto met veel liefde en zorg behandeld is.
Er is een taxatiewaarde van €25.000,-, vastgesteld op 2 augustus 2023.
Na de taxatie zijn er verschillende zaken aangepakt w.o. een nieuwe cabriokap is gemonteerd ( 2025) en ook aan het onderhoud is aandacht besteed. Kortom, klaar om te genieten
Voor Nederlandse kopers kan de auto voorzien worden van een nieuwe APK keuring

Dit geeft een interessante referentie voor de huidige liefhebber en verzamelaar.

Wij kunnen assisteren bij exportdocumenten en transport.

bezoek website

Advertentie

Referentie
TKV-396336
Publicatie
22-08-2026
Categorie

Kenmerken

Merk
Model
Bouwjaar
1978
Versnellingen
manueel
Vraagprijs
€ 6.000

Verkoper

Naam
Catawiki
Adres

Nederland

route plannen
E-mail
terug naar overzicht andere Volkswagen oldtimers
Freighthammer - importeren en exporteren van oldtimers
Legendary Classics - verkoop van oldtimers
Oldtimerfarm - verkoop in opdracht van oldtimers - Aalter
OptiMate druppelladers
Squadra Abarth & Rally Collection
Chromage Vleminckx
Auctim online auctions
Claeys - oldtimer onderdelen
Marlog Car Handling - verschepen en importeren van oldtimers
Goedkope oldtimerverzekering bij ERARD verzekeringen
Cleansurface group by Sodablast - stralen en coaten
Catawiki online oldtimer veiling
Autominiaturen Schuiten
Wens jij ook publiciteit via Oldtimerweb? Neem dan vrijblijvend contact op voor meer info.
Claeys - oldtimer onderdelen
Marlog Car Handling - verschepen en importeren van oldtimers
Goedkope oldtimerverzekering bij ERARD verzekeringen
Cleansurface group by Sodablast - stralen en coaten
Catawiki online oldtimer veiling
Autominiaturen Schuiten