1991 Toyota MR2
Beschrijving
Toyota MR2 – 1991 – Pure Japanse rijbeleving met middenmotor
Voor de echte liefhebber van klassieke Japanse sportwagens: deze prachtige Toyota MR2 uit 1991 combineert tijdloos design met puur rijplezier.
Uitgevoerd in een stijlvol zwart koetswerk met een zwart lederen interieur, straalt deze MR2 klasse én sportiviteit uit. Dankzij de middenmotor geniet je van een uitzonderlijke goede baanligging en perfecte gewichtsverdeling, elke bocht voelt strak, direct en gecontroleerd aan. Dit is autorijden zoals het bedoeld is.
De iconische T-tops zorgen voor een unieke open rijervaring: geniet van zon en frisse lucht, zonder in te boeten aan de coupé-look. Ideaal voor zomerse ritten.
Deze wagen is een Belgische wagen uit de regio Aarschot, met slechts 2 eigenaars sinds nieuw. Bovendien heeft hij amper 47.000 kilometer gereden, een uitzonderlijk lage kilometerstand voor een wagen van deze leeftijd.
Kort samengevat:
Bouwjaar 1991
Slechts 47.000 km
2 eigenaars
Belgische wagen (regio Aarschot)
Zwart koetswerk
Zwart lederen interieur
Middenmotor – uitstekende baanligging
T-tops
Een zeldzame kans om een originele, weinig gereden MR2 te bezitten in deze staat. Ideaal als investering, weekendwagen of voor de echte rijpurist.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
Verkoper
Gaston Geenslaan 11
3200 Aarschot
België

























