Details:
Triumph TR3 Een roadster uit 1960
De TR3 A werd gebouwd tussen 1957 en 1962. In tegenstelling tot de voormalige TR3, kreeg de TR3A een upgrade met een nieuwe brede grille aan de voorkant, deurgrepen aan de buitenkant en een afsluitbare bagageruimte.
Deze mooie LHD roadster werd gebouwd op 01.07.1960.
Een 2 liter uitvoering, 4 cilinder die 100 PK levert en zeker veel rijplezier.
De auto is ongeveer 15 jaar geleden met veel liefde voor detail volledig gerestaureerd door een professioneel oldtimerrestauratiebedrijf in Duitsland en is sinds 30 jaar in handen van huidige eigenaar.
Alle facturen van de restauratie zijn aanwezig samen met een fotoboek van de restauratie. British Heritage-certificaat ook beschikbaar.
Deze geweldige cabriolet verkeert in een geweldige technische en cosmetische staat met een mooie, charmante patina.
De auto is zeer goed onderhouden en verzorgd.
Afgewerkt in donkergroen exterieur en beige lederen interieur maakt de auto tot een aantrekkelijke, elegante eyecatcher.
Deze TR3A is Duits geregistreerd en staat op Duitse kentekenplaten.
De auto is voorzien van handgeschakelde 4 versnellingen met overdrive, spaakwielen, tonneau, bagagerek etc.
Klaar voor toeren rallye voor komend seizoen en zeker een garantie voor veel rijplezier!
Verdere details en informatie zeker op aanvraag!